Hirschmann MM2-4TX1 - Media Module Rau MICE Switches (MS…) 10BASE-T Thiab 100BASE-TX
Kev Piav Qhia Luv:
Cov khoom siv xov xwm rau MICE Switches (MS…), 10BASE-T thiab 100BASE-TX
Kev piav qhia txog khoom
MM2-4TX1
Tus lej khoom: 943722101
Muaj: Hnub Kawg Txiav Txim: Lub Kaum Ob Hlis 31, 2023
Qhov loj ntawm lub network - qhov ntev ntawm cable
Twisted khub (TP): 0-100
Cov kev cai fais fab
Kev Ua Haujlwm Voltage: kev muab hluav taws xob los ntawm lub backplane ntawm MICE switch
Kev siv hluav taws xob: 0.8 W
Lub zog tso zis hauv BTU (IT) / teev: 2.8 Btu (IT)/teev
Cov software
Cov xwm txheej ib puag ncig
MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): 432.8 Xyoo
Kub ua haujlwm: 0-+60 °C
Kub cia/thauj: -40-+70 °C
Qhov av noo (tsis-condensing): 10-95%
Kev tsim kho tshuab
Qhov Loj (WxHxD): 38 hli x 134 hli x 77 hli
Qhov hnyav: 170 g
Kev Teeb: Lub Rooj Tom Qab
Chav kawm tiv thaiv: IP 20
Kev ruaj khov ntawm lub tshuab
IEC 60068-2-6 kev co: 1 hli, 2 Hz - 13.2 Hz, 90 feeb.; 0.7g, 13.2 Hz - 100 Hz, 90 feeb.; 3.5 hli, 3 Hz - 9 Hz, 10 voj voog, 1 octave/feeb.; 1g, 9 Hz - 150 Hz, 10 voj voog, 1 octave/feeb.
IEC 60068-2-27 kev poob siab: 15 g, lub sijhawm 11 ms, 18 lub zog poob siab
Kev tiv thaiv EMC cuam tshuam
EN 61000-4-2 Kev tso tawm hluav taws xob (ESD): 6 kV kev sib cuag tso tawm, 8 kV cua tso tawm
EN 61000-4-3 lub zog hluav taws xob: 10 V/m (80 - 1000 MHz)
EN 61000-4-4 cov kab mob sai sai (tawg): 2 kV kab hluav taws xob, 1 kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-5 lub zog hluav taws xob nce siab: Txoj hlua fais fab: 2 kV (kab/lub ntiaj teb), 1 kV (kab/kab), 1 kV txoj hlua ntaub ntawv
EN 61000-4-6 Kev Tiv Thaiv Kab Mob: 3 V (10 kHz - 150 kHz), 10 V (150 kHz - 80 MHz)