Hirschmann RSB20-0800M2M2SAAB Hloov
Kev Piav Qhia Luv:
Cov Lus Qhia Txog Khoom
Cov Cim Npe Khoom
Kev piav qhia txog khoom
Khoom: RSB20-0800M2M2SAABHH
Tus Qauv: RSB20-0800M2M2SAABHH
Kev piav qhia txog khoom
Tus lej khoom 942014002
Lub Neej Khoom Siv
Muaj tsis ua haujlwm
Hnub Kawg Txiav Txim 2023-12-31
Hnub Xa Khoom Kawg 2024-06-30
Ntau qhov kev sib txuas lus
Kev sib txuas lus fais fab / kev taw qhia 1 x plug-in terminal block, 6-pin
V.24 interface 1 x RJ11 qhov (socket)
Qhov loj ntawm lub network - qhov ntev ntawm cable
Twisted khub (TP) 0-100 m
Multimode fiber (MM) 50/125 µm 1. uplink: 0-5000 m, 8 dB Link Budget ntawm 1300 nm, A=1 dB/km, 3 dB Reserve, B = 800 MHz x km 2. uplink: 0-5000 m, 8 dB Link Budget ntawm 1300 nm, A=1 dB/km, 3 dB Reserve, B = 800 MHz x km
Multimode fiber (MM) 62.5 / 125 µm 1. uplink: 0 - 4000 m, 11 dB Link Budget ntawm 1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB Reserve, B = 500 MHz x km; 2. uplink: 0 - 4000 m, 11 dB Link Budget ntawm 1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB Reserve, B = 500 MHz x km
Qhov loj ntawm lub network - cascadibility
Kab - / lub hnub qub topology ib yam dab tsi
Cov kev cai fais fab
Kev Ua Haujlwm Voltage 24V DC (18-32)V
Cov xwm txheej ib puag ncig
Kub ua haujlwm 0-+60
Kub cia / thauj mus los -40-+70 °C
Qhov av noo (tsis-condensing) 10-95%