Hirschmann SPIDER-PL-20-04T1M29999TWVHHHH Tsis Muaj Kev Tswj DIN Rail Fast/Gigabit Ethernet Switch
Kev Piav Qhia Luv:
Cov Khoom Qhia Txog Khoom
Cov Cim Npe Khoom
Kev piav qhia txog khoom
Ntau qhov kev sib txuas lus
Kev sib txuas lus fais fab / kev taw qhia 1 x plug-in terminal block, 6-pin
USB interface 1 x USB rau kev teeb tsa
Qhov loj ntawm lub network - qhov ntev ntawm cable
Twisted khub (TP) 0 - 100 m
Multimode fiber (MM) 50/125 µm 0 - 5000 m (Txuas Nyiaj Txiag ntawm 1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = 800 MHz*km)
Multimode fiber (MM) 62.5 / 125 µm 0 - 4000 m (Txuas Nyiaj Txiag ntawm 1300 nm = 0 - 11 db; A = 1 dB/km; BLP = 500 MHz*km)
Qhov loj ntawm lub network - cascadibility
Kab - / lub hnub qub topology ib yam dab tsi
Cov kev cai fais fab
Kev siv tam sim no ntawm 24 V DC Siab tshaj plaws 180 mA
Kev Ua Haujlwm Voltage 12/24 V DC (9.6 - 32 V DC), rov ua dua
Kev siv hluav taws xob Siab tshaj plaws 4.3 W
Lub zog tso zis hauv BTU (IT) / teev 14.7
Cov yam ntxwv ntawm kev kuaj mob
Kev kuaj mob LEDs (lub zog, qhov txuas, cov ntaub ntawv, tus nqi ntaub ntawv)
Cov xwm txheej ib puag ncig
MTBF 1.149.795 teev (Telcordia)
Kub ua haujlwm -40-+70 °C
Kub cia / thauj mus los -40-+85 °C
Qhov av noo (tsis-condensing) 10 - 95%
Kev tsim kho tshuab
Qhov Loj (WxHxD) 39 x 135 x 117 hli (tsis muaj lub qhov kawg)
Qhov hnyav 430 g
Kev Teeb Tsa DIN tsheb ciav hlau
Chav kawm tiv thaiv IP40 hlau tsev
Kev ruaj khov ntawm lub tshuab
IEC 60068-2-6 kev co 3.5 hli, 5–8.4 Hz, 10 lub voj voog, 1 octave/feeb 1 g, 8.4–150 Hz, 10 lub voj voog, 1 octave/feeb
IEC 60068-2-27 kev poob siab 15 g, lub sijhawm 11 ms, 18 lub zog poob siab
Kev tiv thaiv EMC cuam tshuam
EN 61000-4-2 Kev tso tawm hluav taws xob (ESD) 8 kV kev sib cuag tso tawm, 15 kV cua tso tawm
EN 61000-4-3 lub zog hluav taws xob 20V/m (80 – 3000 MHz)
EN 61000-4-4 ceev ceev (tawg) 4kV kab hluav taws xob; 4kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-5 lub zog hluav taws xob nce siab Txoj kab hluav taws xob: 2kV (kab/lub ntiaj teb), 1kV (kab/kab); 4kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-6 Kev Tiv Thaiv Kab Mob 10V (150 kHz - 80 MHz)