Hirschmann SPIDER-PL-20-16T1999999TY9HHHV Hloov
Kev Piav Qhia Luv:
Cov Lus Qhia Txog Khoom
Ntau qhov kev sib txuas lus
Kev sib txuas lus fais fab / kev taw qhia 1 x plug-in terminal block, 6-pin
USB interface 1 x USB rau kev teeb tsa
Cov yam ntxwv ntawm kev kuaj mob
Kev kuaj mob LEDs (lub zog, qhov txuas, cov ntaub ntawv, tus nqi ntaub ntawv)
Cov software
Kev Hloov Jumbo Frames QoS / Chaw nres nkoj Prioritization (802.1D/p) Ingress Storm Protection
Cov xwm txheej ib puag ncig
Kub ua haujlwm -40-+70 °C
Kub cia / thauj mus los -40-+85 °C
Qhov av noo (tsis-condensing) 10 - 95%
Kev tsim kho tshuab
Qhov Loj (WxHxD) 61 x 163,6 x 114,7 hli (nrog rau lwm lub qhov kawg)
Qhov hnyav 990 g
Kev Teeb Tsa DIN tsheb ciav hlau
Chav kawm tiv thaiv IP40 hlau tsev
Kev ruaj khov ntawm lub tshuab
IEC 60068-2-6 kev co 3.5 hli, 5–8.4 Hz, 10 lub voj voog, 1 octave/feeb 1 g, 8.4–150 Hz, 10 lub voj voog, 1 octave/feeb
IEC 60068-2-27 kev poob siab 15 g, lub sijhawm 11 ms, 18 lub zog poob siab
Kev tiv thaiv EMC cuam tshuam
EN 61000-4-2 Kev tso tawm hluav taws xob (ESD) 8 kV kev sib cuag tso tawm, 15 kV cua tso tawm
EN 61000-4-3 lub zog hluav taws xob 20V/m (80 – 3000 MHz); 10V/m (3000 – 6000 MHz)
EN 61000-4-4 ceev ceev (tawg) 4kV kab hluav taws xob; 4kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-5 lub zog hluav taws xob nce siab Txoj kab hluav taws xob: 2kV (kab/lub ntiaj teb), 1kV (kab/kab); 4kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-6 Kev Tiv Thaiv Kab Mob 10V (150 kHz - 80 MHz)