Hirschmann SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV Hloov
Kev Piav Qhia Luv:
Cov Lus Qhia Txog Khoom
Cov Cim Npe Khoom
Kev piav qhia txog khoom
Khoom: SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV
Tus Teeb tsa: Tus Teeb tsa SPIDER-SL /-PL
Cov Lus Qhia Txog Kev Siv
Kev piav qhia txog khoom
Ntau qhov kev sib txuas lus
Kev sib txuas lus fais fab / kev taw qhia 1 x plug-in terminal block, 6-pin
USB interface 1 x USB rau kev teeb tsa
Cov kev cai fais fab
Kev Ua Haujlwm Voltage 12/24/48 V DC (9.6 - 60 V DC), 24 V AC, rov ua dua
Kev tsim kho tshuab
Kev Teeb Tsa DIN tsheb ciav hlau
Chav kawm tiv thaiv IP40 hlau tsev
Kev ruaj khov ntawm lub tshuab
IEC 60068-2-6 kev co 3.5 hli, 5–8.4 Hz, 10 lub voj voog, 1 octave/feeb 1 g, 8.4–150 Hz, 10 lub voj voog, 1 octave/feeb
IEC 60068-2-27 kev poob siab 15 g, lub sijhawm 11 ms, 18 lub zog poob siab
Kev tiv thaiv EMC cuam tshuam
EN 61000-4-2 Kev tso tawm hluav taws xob (ESD) 8 kV kev sib cuag tso tawm, 15 kV cua tso tawm
EN 61000-4-3 lub zog hluav taws xob 20V/m (80 – 3000 MHz); 10V/m (3000 – 6000 MHz)
EN 61000-4-4 ceev ceev (tawg) 4kV kab hluav taws xob; 4kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-5 lub zog hluav taws xob nce siab Txoj kab hluav taws xob: 2kV (kab/lub ntiaj teb), 1kV (kab/kab); 4kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-6 Kev Tiv Thaiv Kab Mob 10V (150 kHz - 80 MHz)