Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1M29999SY9HHHH Hloov
Kev Piav Qhia Luv:
Cov Lus Qhia Txog Khoom
Kev piav qhia txog khoom
Hom SSL20-1TX/1FX (Tus lej khoom: SPIDER-SL-20-01T1M29999SY9HHHH)
Tus lej khoom 942132005
Ntau qhov kev sib txuas lus
Kev sib txuas lus fais fab / kev taw qhia 1 x plug-in terminal block, 3-pin
Qhov loj ntawm lub network - qhov ntev ntawm cable
Twisted khub (TP) 0 - 100 m
Multimode fiber (MM) 50/125 µm 0 - 5000 m (Txuas Nyiaj Txiag ntawm 1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = 800 MHz*km)
Multimode fiber (MM) 62.5 / 125 µm 0 - 4000 m (Txuas Nyiaj Txiag ntawm 1300 nm = 0 - 11 db; A = 1 dB/km; BLP = 500 MHz*km)
Qhov loj ntawm lub network - cascadibility
Kab - / lub hnub qub topology ib yam dab tsi
Cov kev cai fais fab
Kev siv tam sim no ntawm 24 V DC Siab tshaj plaws 83 mA
Kev Ua Haujlwm Voltage 12/24 V DC (9.6 - 32 V DC)
Kev siv hluav taws xob Siab tshaj plaws 2.0 W
Lub zog tso zis hauv BTU (IT) / teev 7.0
Cov yam ntxwv ntawm kev kuaj mob
Kev kuaj mob LEDs (lub zog, qhov txuas, cov ntaub ntawv, tus nqi ntaub ntawv)
Cov xwm txheej ib puag ncig
MTBF 2.705.181 teev (Telcordia)
Kub ua haujlwm 0-+60 °C
Kub cia / thauj mus los -40-+70 °C
Qhov av noo (tsis-condensing) 10 - 95%