Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Tsis Muaj Kev Tswj Xyuas Hloov
Kev Piav Qhia Luv:
Cov Lus Qhia Txog Khoom
Cov Cim Npe Khoom
Kev piav qhia txog khoom
Khoom siv: Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH
Tus Teeb tsa: SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH
Kev piav qhia txog khoom
Ntau qhov kev sib txuas lus
Kev sib txuas lus fais fab / kev taw qhia 1 x plug-in terminal block, 3-pin
Qhov loj ntawm lub network - qhov ntev ntawm cable
Twisted khub (TP) 0 - 100 m
Cov kev cai fais fab
Kev siv tam sim no ntawm 24 V DC Siab tshaj plaws 83 mA
Kev Ua Haujlwm Voltage 12/24 V DC (9.6 - 32 V DC)
Kev siv hluav taws xob Siab tshaj plaws 2.0 W
Lub zog tso zis hauv BTU (IT) / teev 7.0
Cov yam ntxwv ntawm kev kuaj mob
Kev kuaj mob LEDs (lub zog, qhov txuas, cov ntaub ntawv, tus nqi ntaub ntawv)
Cov xwm txheej ib puag ncig
MTBF 2,705,181 teev (Telcordia) 2,140,568 teev (Telcordia)
Kub ua haujlwm 0-+60 °C
Kub cia / thauj mus los -40-+70 °C
Qhov av noo (tsis-condensing) 10 - 95%