Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1M49999TY9HHHH Tsis Muaj Kev Tswj Xyuas Hloov
Kev Piav Qhia Luv:
Cov Lus Qhia Txog Khoom
Cov Cim Npe Khoom
Kev piav qhia txog khoom
Khoom siv: Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1M49999TY9HHHH
HloovHirschmannkab laug sab 4tx 1fx st eec
Kev piav qhia txog khoom
Tus lej khoom 942132019
Ntau qhov kev sib txuas lus
Kev sib txuas lus fais fab / kev taw qhia 1 x plug-in terminal block, 3-pin
Cov kev cai fais fab
Kev siv tam sim no ntawm 24 V DC Siab tshaj 100 mA
Kev Ua Haujlwm Voltage 12/24 V DC (9.6 - 32 V DC)
Kev siv hluav taws xob Siab tshaj plaws 2.4 W
Lub zog tso zis hauv BTU (IT) / teev 8.3
Kev tsim kho tshuab
Qhov Loj (WxHxD) 26 x 102 x 79 hli (tsis muaj lub qhov kawg)
Qhov hnyav 120 g
Kev Teeb Tsa DIN tsheb ciav hlau
Chav kawm tiv thaiv IP30 yas
Kev tiv thaiv EMC cuam tshuam
EN 61000-4-2 Kev tso tawm hluav taws xob (ESD) 6 kV kev sib cuag tso tawm, 8 kV cua tso tawm
EN 61000-4-3 lub zog hluav taws xob 20V/m (80 – 1000 MHz), 10V/m (1000 – 3000 MHz)
EN 61000-4-4 ceev ceev (tawg) 2kV kab hluav taws xob; 4kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-5 lub zog hluav taws xob nce siab Txoj kab hluav taws xob: 2kV (kab/lub ntiaj teb), 1kV (kab/kab); 1kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-6 Kev Tiv Thaiv Kab Mob 10V (150 kHz - 80 MHz)