Phoenix Contact 2904622 QUINT4-PS/3AC/24DC/20 - Chav muab hluav taws xob
Kev Piav Qhia Luv:
Phoenix Tiv Tauj 2904622yog lub zog fais fab QUINT POWER thawj zaug nrog kev xaiv dawb ntawm cov yam ntxwv tso zis, SFB (selective fuse breaking) thev naus laus zis, thiab NFC interface, tswv yim: 3-theem, tso zis: 24 V DC / 20 A
Cov Khoom Qhia Txog Khoom
Cov Cim Npe Khoom
Kev piav qhia txog khoom
Hnub Ua Lag Luam
Tus lej khoom 2904622
Chav ntim khoom 1 daim
Yam tsawg kawg nkaus kom muaj nuj nqis 1 daim
Tus yuam sij muag khoom CMP
Tus yuam sij khoom CMPI33
Nplooj ntawv teev khoom Nplooj Ntawv 237 (C-4-2019)
GTIN 4046356986885
Qhov hnyav ib daim (xws li ntim khoom) 1,581.433 g
Qhov hnyav ib daim (tsis suav nrog cov khoom ntim) 1,203 g
Tus lej them se ntawm cov se 85044095
Lub teb chaws keeb kwm TH
Koj qhov zoo
Siv thoob ntiaj teb ua tsaug rau ntau yam kev tawm tswv yim thiab pob khoom pom zoo thoob ntiaj teb
Phoenix Contact cov chaw muab hluav taws xob
Phoenix Contact Power supplies nrog kev ua haujlwm siab tshaj plaws
Cov khoom siv fais fab QUINT POWER muaj zog nrog kev ua haujlwm siab tshaj plaws muab kev siv tau zoo dua ua tsaug rau SFB Technology thiab kev teeb tsa tus kheej ntawm cov cim qhia thiab cov kab nkhaus. Cov khoom siv fais fab QUINT POWER hauv qab 100 W muaj qhov sib xyaw ua ke ntawm kev saib xyuas kev ua haujlwm tiv thaiv thiab lub zog cia muaj zog hauv qhov loj me me.