SIEMENS 6ES72151BG400XB0 SIMATIC S7-1200 1215C COMPACT CPU Module PLC
Kev Piav Qhia Luv:
SIEMENS 6ES72151BG400XB0:SIMATIC S7-1200, CPU 1215C, COMPACT CPU, AC/DC/RELAY, 2 PROFINET PORT, ONBOARD I/O: 14 DI 24V DC; 10 DO RELAY 2A, 2 AI 0-10V DC, 2 AO 0-20MA DC, LUB HWJ CHIM: AC 85 – 264 V AC AT 47 – 63 HZ, PROGRAM/DATA MEMORY: 125 KB CEEB TOOM: !!V13 SP1 PORTAL SOFTWARE YUAV TSUM TAU TXAIS PROGRAM!!
    Khoom
    Tus lej khoom (Tus lej muag khoom) 6ES72151BG400XB0 | 6ES72151BG400XB0
    Kev piav qhia txog khoom SIMATIC S7-1200, CPU 1215C, COMPACT CPU, AC/DC/RELAY, 2 PROFINET PORT, ONBOARD I/O: 14 DI 24V DC; 10 DO RELAY 2A, 2 AI 0-10V DC, 2 AO 0-20MA DC, LUB HWJ CHIM: AC 85 - 264 V AC AT 47 - 63 HZ, PROGRAM/DATA MEMORY: 125 KB CEEB TOOM: !!V13 SP1 PORTAL SOFTWARE YUAV TSUM TAU TXAIS PROGRAM!!
    Tsev neeg khoom CPU 1215C
    Lub Neej Khoom (PLM) PM300: Khoom Siv Ua Haujlwm
    Cov ntaub ntawv xa khoom
    Cov Cai Tswj Kev Xa Khoom Tawm Mus AL : N / ECCN : EAR99H
    Lub sijhawm ua haujlwm txheem 45 Hnub/Hnub
    Qhov Hnyav Tag Nrho (lb) 1.107 phaus
    Qhov Loj ntawm Kev Ntim Khoom 4.37 x 5.354 x 3.346
    Cov Ntaub Ntawv Ntxiv Txog Khoom
    EAN 4047623402770
    UPC 887621769079
    Lub teb chaws keeb kwm Tuam Tshoj
    SIEMENS CPU 1215C Tsim
    Lub compact CPU 1215C muaj:
    • 3 lub cuab yeej versions nrog sib txawv fais fab mov thiab tswj voltages.
    • Kev muab hluav taws xob sib xyaw ua ke los ntawm kev siv hluav taws xob AC lossis DC dav dav (85 ... 264 V AC lossis 24 V DC)
    • Kev sib xyaw ua ke 24 V encoder / load tam sim no muab khoom:
    • Rau kev txuas ncaj qha ntawm cov sensors thiab encoders. Nrog rau 400 mA tso zis tam sim no, nws kuj tseem siv tau ua lub zog thauj khoom.
    • 14 lub tswv yim digital sib xyaw ua ke 24 V DC (tam sim no poob/qhov chaw nkag (IEC hom 1 tam sim no poob)).
    • 10 qhov tso zis digital sib xyaw ua ke, 24 V DC lossis relay.
    • 2 qhov kev sib xyaw ua ke analog inputs 0 ... 10 V.
    • 2 qhov tso zis analog sib xyaw ua ke 0 ... 20 mA.
    • 4 lub tso zis pulse (PTO) nrog zaus txog li 100 kHz.
    • Cov zis modulated pulse-width (PWM) nrog zaus txog li 100 kHz.
    • 2 qhov sib xyaw ua ke ntawm Ethernet interfaces (TCP/IP native, ISO-on-TCP).
    • 6 lub tshuab suav ceev ceev (3 nrog qhov siab tshaj plaws 100 kHz; 3 nrog qhov siab tshaj plaws 30 kHz), nrog rau cov tswv yim uas tuaj yeem hloov kho tau thiab pib dua, tuaj yeem siv tib lub sijhawm ua cov tshuab suav nce thiab nqis nrog 2 lub tswv yim sib cais lossis rau kev txuas cov encoders ntxiv.