SIEMENS 6ES7922-3BD20-5AB0 Pem Hauv Ntej Txuas Rau SIMATIC S7-300
Kev Piav Qhia Luv:
  • Cov Khoom Qhia Txog Khoom
    Cov Cim Npe Khoom
    SIEMENS 6ES7922-3BD20-5AB0 Datesheet
    Khoom
    Tus lej khoom (Tus lej muag khoom) 6ES7922-3BD20-5AB0
    Tsev neeg khoom Kev Txheeb Xyuas Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Txiav Txim
    Lub Neej Khoom (PLM) PM300: Khoom Siv Ua Haujlwm
    Cov ntaub ntawv xa khoom
    Cov Cai Tswj Kev Xa Khoom Tawm Mus AL : N / ECCN : N
    Lub sijhawm ua haujlwm txheem 1 Hnub/Hnub
    Qhov hnyav tag nrho (kg) 3,600 Kg
    Qhov Loj ntawm Kev Ntim Khoom 25,40 x 26,00 x 40,00
    Qhov loj ntawm pob khoom ntsuas CM
    Qhov ntau thiab tsawg Chav 1 Pob Khoom
    Ntim Khoom Ntau Npaum Li Cas 5
    Cov Ntaub Ntawv Ntxiv Txog Khoom
    EAN 4025515130604
    UPC Tsis muaj
    Cov Cai Khoom Muag 85444290
    LKZ_FDB/ CatalogID KT10-CA3
    Pawg Khoom 9394
    Cov lej pawg R315
    Lub teb chaws keeb kwm Lub teb chaws Yelemees
    SIEMENS 6ES7922-3BD20-5AB0
    Pem hauv ntej connector nrog ib lub cores
    1 Cov khoom muaj nqis, kev ua haujlwm, cov khoom sib xyaw / dav dav / header
    hom txuas 6ES7392-1AJ00-0AA0
    qhov ntev ntawm cov xov hlau 3.2 m
    kev tsim ntawm kab H05V-K
    cov khoom siv / ntawm lub plhaub cable txuas PVC
    xim / ntawm lub sheath cable xiav
    Tus lej xim RAL RAL 5010
    Txoj kab uas hla sab nraud / ntawm lub plhaub cable 2.2 hli; ua ke ib lub cores
    tus neeg xyuas pib hla ntu / tus nqi ntsuas 0.5 hli2
    hom kev txuas davhlau ya nyob twg Lub davhlau ya nyob twg hom ntsia hlau
    tus naj npawb ntawm cov channel 20
    tus naj npawb ntawm cov ncej 20; ntawm lub qhov txuas pem hauv ntej
    1 Cov ntaub ntawv ua haujlwm / lub taub hau
    ua haujlwm voltage / ntawm DC
    • tus nqi ntsuas 24 V
    • siab tshaj plaws 30 V
    tam sim no tas mus li / nrog tib lub sijhawm thauj khoom ntawm txhua lub cores / ntawm DC / qhov siab tshaj plaws tso cai 1.5 A
    qhov kub thiab txias ib puag ncig
    • thaum lub sijhawm khaws cia -30 ... +70 °C
    • thaum lub sijhawm ua haujlwm 0 ... 60 °C
    Cov ntaub ntawv dav dav / header
    daim ntawv pov thawj ntawm kev tsim nyog / kev pom zoo cULus No
    kev tsim nyog rau kev sib tham
    • daim npav nkag PLC Yog
    • Daim npav tso zis PLC Yog
    kev tsim nyog rau kev siv
    • kev xa xov tooj digital Yog
    • kev xa xov tooj cua analog No
    hom kev sib txuas hluav taws xob
    • nyob rau hauv daim teb lwm yam
    • nyob rau ntawm qhov chaw kaw Lub davhlau ya nyob twg hom ntsia hlau
    tus lej siv / raws li IEC 81346-2 WG
    qhov hnyav tag nrho 3.6 kg
  • Yav dhau los:
  • Tom ntej no:
  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb
    Cov khoom cuam tshuam
    • Weidmuller PRO ECO3 480W 24V 20A II 3025640000 Lub Hwj Chim Muab Khoom
      Weidmuller PRO ECO3 480W 24V 20A II 3025640000 ...
      Daim Ntawv Teev Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Txiav Txim Dav Dav Version Lub hwj chim muab hluav taws xob, chav hloov pauv fais fab, 24 V Tus lej xaj 3025640000 Hom PRO ECO3 480W 24V 20A II GTIN (EAN) 4099986952034 Qhov ntau. 1 yam khoom Qhov ntev thiab qhov hnyav Qhov tob 125 hli Qhov tob (nti) 4.921 nti Qhov siab 130 hli Qhov siab (nti) 5.118 nti Dav 60 hli Dav (nti) 2.362 nti Qhov hnyav tag nrho 1,165 g Kub Qhov kub cia khoom -40...