SIEMENS 6ES7972-0BA12-0XA0 SIMATIC DP Kev Sib Txuas Plug Rau PROFIBUS
Kev Piav Qhia Luv:
  • Cov Khoom Qhia Txog Khoom
    Cov Cim Npe Khoom
    SIEMENS 6ES7592-1AM00-0XB0 hnub tim:
    Khoom
    Tus lej khoom (Tus lej muag khoom) 6ES7972-0BA12-0XA0
    Tsev neeg khoom RS485 lub tsheb npav txuas
    Lub Neej Khoom (PLM) PM300: Khoom Siv Ua Haujlwm
    Cov ntaub ntawv nqi
    Pawg Nqe Tshwj Xeeb Hauv Cheeb Tsam / Pawg Nqe Hauv Chaw Haujlwm 250 / 250
    Tus Nqi Sau Npe Qhia cov nqi
    Tus nqi rau cov neeg siv khoom Qhia cov nqi
    Cov nqi ntxiv rau cov khoom siv raw Tsis muaj dab tsi
    Yam Khoom Hlau Tsis muaj dab tsi
    Cov ntaub ntawv xa khoom
    Cov Cai Tswj Kev Xa Khoom Tawm Mus AL : N / ECCN : N
    Lub sijhawm ua haujlwm txheem 1 Hnub/Hnub
    Qhov hnyav tag nrho (kg) 0,050 Kg
    Qhov Loj ntawm Kev Ntim Khoom 6,80 x 7,80 x 3,20
    Qhov loj ntawm pob khoom ntsuas CM
    Qhov ntau thiab tsawg Chav 1 Daim
    Ntim Khoom Ntau Npaum Li Cas 1
    Cov Ntaub Ntawv Ntxiv Txog Khoom
    EAN 4025515067078
    UPC 662643219234
    Cov Cai Khoom Muag 85366990
    LKZ_FDB/ CatalogID ST76
    Pawg Khoom 4059
    Cov lej pawg R151
    Lub teb chaws keeb kwm Lub teb chaws Yelemees
    Ua raws li cov kev txwv ntawm cov khoom raws li RoHS cov lus qhia Txij li thaum: 01.07.2010
    WEEE (2012/19/EU) Lub Luag Haujlwm Rov Qab Los Yog
    Cov hlau lead CAS-No. 7439-92-1 > 0, 1% (w / w)
    Kev faib tawm
      Version Kev faib tawm
    eClass 12 27-44-01-13
    eClass 6 27-26-07-03
    ETIM 7 EC002636
    ETIM 8 EC002636
    LUB TSWV YIM 4 3552
    UNSPSC 15 32-15-17-03
    SIEMENS lub RS485 tsheb npav txuas
    Siv rau kev txuas PROFIBUS nodes rau PROFIBUS tsheb npav cable
    Kev teeb tsa yooj yim
    Cov resistors xaus ua ke (tsis yog nyob rau hauv cov ntaub ntawv ntawm 6ES7972-0BA30-0XA0)
  • Yav dhau los:
  • Tom ntej no:
  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb
    Cov khoom cuam tshuam
    • WAGO 2002-1301 3-tus neeg tsav tsheb los ntawm Terminal Block
      Daim Ntawv Teev Hnub Txuas 1 Kev siv tshuab txuas Push-in CAGE CLAMP® Hom kev ua haujlwm Cov cuab yeej ua haujlwm Cov khoom siv txuas tau tooj liab Nominal cross-section 2.5 mm² Solid conductor 0.25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG Solid conductor; push-in termination 0.75 … 4 mm² / 18 … 12 AWG Fine-stranded conductor 0.25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG Fine-stranded conductor; nrog insulated ferrule 0.25 … 2.5 mm² / 22 … 14 AWG Fine-stranded conduct...
    • Weidmuller WTR 110VDC 1228960000 Timer On-delay Timing Relay
      Weidmuller WTR 110VDC 1228960000 Lub Sijhawm Qhib-Qeeb...