Weidmuller ACT20P-CML-10-AO-RC-S 2044850000 Lub Tshuab Ntsuas Tam Sim No
Kev Piav Qhia Luv:
Khoom No.2044850000
  • Cov Lus Qhia Txog Khoom
    Cov Cim Npe Khoom
    Daim Ntawv Teev Cov Ntaub Ntawv
    Cov ntaub ntawv xaj dav dav
    Version Lub qhov hluav taws xob fuse, Kev sib txuas ntsia hlau, xim av tsaus, 6 mm², 6.3 A, 250 V, Tus naj npawb ntawm kev sib txuas: 2, Tus naj npawb ntawm cov theem: 1, TS 35
    Tus lej xaj. 1012400000
    Hom WSI 6/LD 250AC
    GTIN (EAN) 4008190139834
    Ntau npaum li cas. 10 yam khoom
    Qhov ntev thiab qhov hnyav
    Qhov tob 71.5 hli
    Qhov tob (nti) 2.815 nti
    Qhov tob suav nrog DIN rail 72 hli
    Qhov siab 60 hli
    Qhov siab (nti) 2.362 nti
    Dav 7.9 hli
    Dav (nti) 0.311 nti
    Qhov hnyav tag nrho 19.47 g
    Kub thiab txias
    Qhov kub cia khoom -25 °C...55 °C
    Qhov kub thiab txias ib puag ncig -5 °C…40 °C
    Kev ua haujlwm tas mus li, min. -50 °C
    Kev ua haujlwm tas mus li, max. 120 °C
    Kev Ua Raws Cai ntawm Cov Khoom Siv Ib puag ncig
    RoHS Ua Raws Cai Ua raws li kev zam
    Kev zam RoHS (yog tias siv tau/paub) 7cI
    REACH SVHC Tsis muaj SVHC siab tshaj 0.1 wt%
    Cov ntaub ntawv khoom siv
    Khoom siv Wemid
    Xim xim av tsaus nti
    UL 94 qhov ntsuas kev kub hnyiab V-0
    Cov davhlau ya nyob twg ntawm lub fuse
    Lub thawv fuse G-Si. 5 x 20
    Zaub LED liab
    Lub thawv fuse (lub thawv cartridge) Tig
    Kev ua haujlwm voltage, max. 250 V
    Hom voltage rau qhov qhia AC/DC
    Dav Dav
    Tsheb ciav hlau TS 35
    Cov Qauv IEC 60947-7-3
    Kev sib txuas ntawm cov hlau hla AWG, max. AWG 8
    Kev sib txuas hlau hla ntu AWG, min. AWG 20
    Weidmuller WSI 6/LD 250AC 1012400000 Cov khoom lag luam cuam tshuam:
    Tus lej xaj. Hom
    1028200000 WSI 6 TR
    1011060000 WSI 6 LOS YOG
    1884630000 WSI 6/LD 10-36V BL
    1011000000 WSI 6
    1011010000 WSI 6 SW
    1012200000 WSI 6/LD 30-70V DC/AC
    1012400000 WSI 6/LD 250AC
    1011300000 WSI 6/LD 10-36V DC/AC
    1119870000 WSI 6/LD 250AC LLC
  • Yav dhau los:
  • Tom ntej no:
  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb
    Cov khoom cuam tshuam
    • Weidmuller PRO TOP1 240W 24V 10A EX 2466990000 Lub Hwj Chim Muab Khoom
      Weidmuller PRO TOP1 240W 24V 10A EX 2466990000 ...
      Weidmuller PRO TOP1 240W 24V 10A EX 2466990000 Cov txheej txheem tsim khoom tas li yuav tsum tau ua kom zoo dua. Ib yam li kev ua tau zoo, kev siv hluav taws xob zoo thiab kev ruaj khov kuj tseem ua lub luag haujlwm tseem ceeb hauv kev lag luam tshiab. Cov khoom siv fais fab PROtop muab cov ntaub ntawv kev ua tau zoo heev nrog kev ruaj khov zoo, uas muaj qhov cuam tshuam zoo rau kev tsim khoom ntawm tag nrho cov chaw tsim khoom. PROtop muaj ntau yam...