Weidmuller DRM570110L 7760056090 Relay
Kev Piav Qhia Luv:
Weidmuller DRM570110L 7760056090 is D-SERIES DRM, Relay, Tus naj npawb ntawm cov neeg sib cuag: 4, CO sib cuag, AgNi flash kub-plated, Rated tswj voltage: 110 V DC, Tam sim no tas mus li: 5 A, Kev sib txuas ntsaws.
  • Cov Khoom Qhia Txog Khoom
    Cov Cim Npe Khoom
    Weidmuller D series relays:
    Universal industrial relays nrog kev ua haujlwm siab.
    D-SERIES relays tau tsim los rau kev siv thoob ntiaj teb hauv kev siv tshuab ua haujlwm uas xav tau kev ua haujlwm siab. Lawv muaj ntau yam haujlwm tshiab thiab muaj nyob rau hauv ntau qhov sib txawv thiab ntau yam qauv rau ntau yam kev siv. Ua tsaug rau ntau yam khoom siv sib cuag (AgNi thiab AgSnO thiab lwm yam), D-SERIES cov khoom tsim nyog rau cov khoom thauj qis, nruab nrab thiab siab. Cov variants nrog coil voltages los ntawm 5 V DC txog 380 V AC ua rau siv tau nrog txhua qhov hluav taws xob tswj tau. Kev sib txuas ntse ntawm kev sib cuag thiab lub hlau nplaum blowout ua rau txo qhov kev sib cuag rau cov khoom thauj txog li 220 V DC / 10 A, yog li txuas ntxiv lub neej kev pabcuam. Lub xeev LED xaiv ntxiv rau lub pob kuaj xyuas kom yooj yim rau kev ua haujlwm pabcuam. D-SERIES relays muaj nyob rau hauv DRI thiab DRM versions nrog ob qho tib si sockets rau PUSH IN technology lossis ntsia hlau txuas thiab tuaj yeem ntxiv nrog ntau yam khoom siv. Cov no suav nrog cov cim thiab pluggable tiv thaiv circuits nrog LEDs lossis free-wheeling diodes.
    Tswj cov hluav taws xob los ntawm 12 txog 230 V
    Kev hloov pauv tam sim no ntawm 5 txog 30 A
    1 txog 4 tus neeg sib txuas lus hloov pauv
    Cov qauv nrog LED ua ke lossis khawm sim
    Cov khoom siv ua raws li qhov xav tau los ntawm kev sib txuas mus rau lub cim
    Cov ntaub ntawv xaj dav dav
    Version D-SERIES DRM, Relay, Tus naj npawb ntawm cov neeg sib cuag: 4, CO sib cuag, AgNi flash kub-plated, Rated tswj voltage: 110 V DC, Tam sim no tas mus li: 5 A, Kev sib txuas ntsaws