Weidmuller RCL424024 4058570000 TERMSERIES Relay
Kev Piav Qhia Luv:
Weidmuller RCL424024 4058570000 yog lub sijhawm series, Relay, Tus naj npawb ntawm cov neeg sib cuag: 2, CO tiv tauj AgNi, Rated tswj voltage: 24 V DC, Tam sim no tas mus li: 8 A, Kev sib txuas ntsaws, Khawm sim muaj: Tsis muaj
  • Cov Khoom Qhia Txog Khoom
    Cov Cim Npe Khoom
    Weidmuller lub sij hawm series relay module:
    Cov neeg ua haujlwm txhua yam hauv hom ntawv terminal block
    1 thiab 2 CO tiv tauj, 1 TSIS tiv tauj
    Cov tswv yim ntau lub zog tshwj xeeb los ntawm 24 txog 230 V UC
    Cov hluav taws xob nkag los ntawm 5 V DC txog 230 V UC nrog cov cim xim: AC: liab, DC: xiav, UC: dawb
    Cov variants nrog lub pob sim
    Cov phaj faib rau kev sib cais kho qhov muag thiab kev txhawb nqa ntawm kev rwb thaiv tsev
    Cov ntaub ntawv xaj dav dav
    Version COV LUS QHIA, Relay, Tus naj npawb ntawm cov neeg sib cuag: 2, CO sib cuag AgNi, Rated tswj voltage: 24 V DC, Tam sim no tas mus li: 8 A, Kev sib txuas ntsaws, Khawm sim muaj: Tsis muaj