Weidmuller UR20-FBC-CAN 1334890000 Chaw taws teeb I/O Fieldbus Coupler
Kev Piav Qhia Luv:
Weidmuller UR20-FBC-CAN 1334890000 yogChaw taws teeb tswj I/O fieldbus coupler, IP20, CANopen.
  • Cov Khoom Qhia Txog Khoom
    Cov Cim Npe Khoom
    Weidmuller Chaw Taws Teeb I / O Field bus coupler:
    Kev ua tau zoo dua. Yooj yim dua.
    u-chaw taws teeb.
    u-remote txhais tau tias "Kev Ua Haujlwm Ntau Dua". Yooj yim to taub
    Cov Txheej Txheem I/O ntawm Weidmuller:
    Cov ntaub ntawv xaj dav dav
    Version Chaw taws teeb tswj I/O fieldbus coupler, IP20, CANopen
    Tus lej xaj. 1334890000
    Hom UR20-FBC-CAN
    GTIN (EAN) 4050118138313
    Ntau npaum li cas. 1 daim.
    Qhov ntev thiab qhov hnyav
    Qhov tob 76 hli
    Qhov tob (nti) 2.992 nti
    Qhov siab 120 hli
    Qhov siab (nti) 4.724 nti
    Dav 52 hli
    Dav (nti) 2.047 nti
    Qhov ntev ntawm kev teeb tsa - qhov siab 128 hli
    Qhov hnyav tag nrho 220 g
    Cov khoom cuam tshuam
    Tus lej xaj. Hom
    2614380000 UR20-FBC-PB-DP-V2
    2566380000 UR20-FBC-PN-IRT-V2
    2659680000 UR20-FBC-PN-ECO
    1334910000 UR20-FBC-EC
    2659690000 UR20-FBC-EC-ECO
    2476450000 UR20-FBC-MOD-TCP-V2
    2659700000 UR20-FBC-MOD-TCP-ECO
    1334920000 UR20-FBC-EIP
    1550550000 UR20-FBC-EIP-V2
    2799510000 UR20-FBC-EIP-ECO
    1334890000 UR20-FBC-CAN
    1334900000 UR20-FBC-DN
    2625010000 UR20-FBC-CC
    2680260000 UR20-FBC-CC-TSN
    1334940000 UR20-FBC-PL
    2661310000 UR20-FBC-IEC61162-450
  • Yav dhau los:
  • Tom ntej no:
  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb
    Cov khoom cuam tshuam
    • WAGO 2006-1681/1000-429 2-conductor Fuse Terminal Block
      WAGO 2006-1681/1000-429 2-tus neeg tsav tsheb Fuse Termin...
    • MOXA EDS-518A Gigabit Managed Industrial Ethernet Switch
      MOXA EDS-518A Gigabit Tswj Kev Lag Luam Ethern...
    • WAGO 750-1405 Cov tswv yim digital
    • Harting19 00 000 5098 Han CGM-M M40x1,5 D.22-32mm
      Cov Lus Qhia Txog Khoom Qeb Khoom Siv Khoom Siv ntawm lub kaus mom / vaj tse Han® CGM-M Hom khoom siv Cable gland Cov yam ntxwv ntawm kev siv Tightening torque ≤15 Nm (nyob ntawm lub cable thiab lub foob siv) Qhov loj ntawm lub wrench 50 Qhov kub txwv -40 ... +100 °C Qib kev tiv thaiv raws li IEC 60529 IP68 IP69 / IPX9K raws li ISO 20653 Loj M40 Clamping ntau yam 22 ... 32 hli Dav thoob plaws ces kaum 55 hli ...
    • Weidmuller PRO ECO 480W 24V 20A II 3025590000 Lub Hwj Chim Muab Khoom
      Weidmuller PRO ECO 480W 24V 20A II 3025590000 P...
      Weidmuller PRO ECO 480W 24V 20A II 3025590000 Lub Hwj Chim Muab Khoom Siv Lub zog tshiab PROeco 2nd tiam muab qhov siab tshaj plaws ntawm kev siv automation. Cov koob kaum ob ntu muaj cov haujlwm txheem: nrog kev ua tau zoo, kev ua haujlwm zoo thiab kev haum rau ntau lub tshuab. Peb xim LED ua rau cov haujlwm pabcuam thiab kev koom ua ke ntawm PROeco cov khoom siv yooj yim tshwj xeeb. Cov koob no sib xws nrog DC UPS, kev saib xyuas khoom siv hluav taws xob...