Weidmuller WPD 100 2X25/6X10 GY 1561910000 Lub Rooj Sib Tham Txog Kev Faib Khoom
Kev Piav Qhia Luv:
Weidmuller WPD 100 2X25/6X10 GY yog W-Series, thaiv faib khoom, ntsuas qhov hla: 25 mm², kev sib txuas ntsia hlau, txoj kev tsheb ciav hlau / phaj mounting, xaj lej yog 1561910000.
  • Cov Khoom Qhia Txog Khoom
    Cov Cim Npe Khoom
    Weidmuller W series terminal blocks cim
    Cov ntaub ntawv xaj dav dav
    Version W-Series, Lub thaiv faib khoom, Qhov ntsuas hla: 25 mm², Kev sib txuas ntsia hlau, Txoj hlua khi kawg / phaj mounting
    Tus lej xaj. 1561910000
    Hom WPD 100 2X25/6X10 GY
    GTIN (EAN) 4050118367218
    Ntau npaum li cas. 3 daim.
    Qhov ntev thiab qhov hnyav
    Qhov tob 49 hli
    Qhov tob (nti) 1.929 nti
    Qhov siab 55.4 hli
    Qhov siab (nti) 2.181 nti
    Dav 30.2 hli
    Dav (nti) 1.189 nti
    Qhov hnyav tag nrho 102 g
    Cov khoom cuam tshuam
    Tus lej xaj. Hom
    2814490000 WPD 100 2X25/6X10 BK
    1561920000 WPD 100 2X25/6X10 BL
    2814500000 WPD 100 2X25/6X10 BN
    1561930000 WPD 100 2X25/6X10 GN
  • Yav dhau los:
  • Tom ntej no:
  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb
    Cov khoom cuam tshuam
    • Phoenix Tiv Tauj UK 5 N RD 3026696 Lub Rooj Sib Txuas Lus
    • Weidmuller PZ 1.5 9005990000 Cov Cuab Yeej Nias
    • Weidmuller WSI 6/LD 250AC 1012400000 Lub Qhov Rooj Fuse
      Daim Ntawv Teev Cov Ntaub Ntawv Txog Kev Txiav Txim Dav Dav Version Fuse terminal, Kev sib txuas ntawm cov ntsia hlau, xim av tsaus nti, 6 mm², 6.3 A, 250 V, Tus naj npawb ntawm kev sib txuas: 2, Tus naj npawb ntawm cov theem: 1, TS 35 Order No. 1012400000 Hom WSI 6/LD 250AC GTIN (EAN) 4008190139834 Qhov ntau. 10 yam khoom Qhov ntev thiab qhov hnyav Qhov tob 71.5 hli Qhov tob (nti) 2.815 nti Qhov tob suav nrog DIN rail 72 hli Qhov siab 60 hli Qhov siab (nti) 2.362 nti Qhov dav 7.9 hli Dav...