Weidmuller WPD 102/2X35 2X25 GN 1561670000 Lub Chaw Muab Khoom Muaj Peev Xwm
Kev Piav Qhia Luv:
Weidmuller WPD 102 2X35/2X25 GN 1561670000 yog qhov chaw faib khoom muaj peev xwm, Kev sib txuas ntsia hlau, ntsuab, 35 mm², 202 A, 1000 V, Tus naj npawb ntawm kev sib txuas: 4, Tus naj npawb ntawm cov theem: 1
Khoom No.1561670000
  • Cov Lus Qhia Txog Khoom
    Cov Cim Npe Khoom
    Cov ntaub ntawv dav dav
    Cov ntaub ntawv xaj dav dav
    Version Qhov chaw faib khoom muaj peev xwm, Kev sib txuas ntsia hlau, ntsuab, 35 mm², 202 A, 1000 V, Tus naj npawb ntawm kev sib txuas: 4, Tus naj npawb ntawm cov theem: 1
    Tus lej xaj. 1561670000
    Hom WPD 102 2X35/2X25 GN
    GTIN (EAN) 4050118366839
    Ntau npaum li cas. 5 yam khoom
    Qhov ntev thiab qhov hnyav
    Qhov tob 49.3 hli
    Qhov tob (nti) 1.941 nti
    Qhov siab 55.4 hli
    Qhov siab (nti) 2.181 nti
    Dav 22.2 hli
    Dav (nti) 0.874 nti
    Qhov hnyav tag nrho 92 g
    Kub thiab txias
    Qhov kub cia khoom -25 °C...55 °C
    Qhov kub thiab txias ib puag ncig -5 °C…40 °C
    Kev ua haujlwm tas mus li, min. -50 °C
    Kev ua haujlwm tas mus li, max. 130 °C
    Kev Ua Raws Cai ntawm Cov Khoom Siv Ib puag ncig
    RoHS Ua Raws Cai Ua raws li kev zam
    Kev zam RoHS (yog tias siv tau/paub) 6c
    REACH SVHC Cov hlau lead 7439-92-1
    SCIP 9b5f0838-1f0b-4c14-9fc7-3f5e6ee75be2
    Cov ntaub ntawv khoom siv
    Khoom siv Wemid
    Xim ntsuab
    UL 94 qhov ntsuas kev kub hnyiab V-0
    Cov ntaub ntawv ntxiv txog kev siv tshuab
    Qauv uas tau sim txog kev tawg Yog
    Cov lus qhia txog kev teeb tsa Chaw nres tsheb ciav hlau / phaj mounting
    Qhib sab kaw lawm
    Snap-on Yog
    Hom kev teeb tsa Snap-on
    Nrog cov pegs snap-in Yog
    Dav Dav
    Tus naj npawb ntawm cov ncej 1
    Tsheb ciav hlau TS 35
    Cov Qauv IEC 60947-7-1
    IEC 61238-1
    VDE 0603-2
    Kev sib txuas ntawm cov hlau hla AWG, max. AWG 4
    Kev sib txuas hlau hla ntu AWG, min. AWG 14
    Weidmuller WPD 102 2X35/2X25 GN 1561670000 Cov qauv sib xws
    Tus lej xaj Hom
    1561670000 WPD 102 2X35/2X25 GN
    1561640000 WPD 102 2X35/2X25 BL
    1561630000 WPD 102 2X35/2X25 BK
    1561650000 WPD 102 2X35/2X25 BN
    1561620000 WPD 202 4X35/4X25 GN
    1561700000 WPD 202 4X35/4X25 BL
    1561730000 WPD 202 4X35/4X25 GY
    1561690000 WPD 202 4X35/4X25 BK
    1561680000 WPD 102 2X35/2X25 GY
    1561740000 WPD 302 2X35/2X25 3XGY
    1561720000 WPD 202 4X35/4X25 BN
  • Yav dhau los:
  • Tom ntej no:
  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb
    Cov khoom cuam tshuam
    • WAGO 2001-1201 2-tus neeg tsav tsheb los ntawm Terminal Block
    • Weidmuller PRO PM 35W 5V 7A 2660200277 Lub Hwj Chim Hloov Hom
      Weidmuller PRO PM 35W 5V 7A 2660200277 Hloov-m...
      Cov ntaub ntawv xaj dav dav Version Lub hwj chim muab hluav taws xob, chav hloov pauv fais fab mov Tus lej xaj 2660200277 Hom PRO PM 35W 5V 7A GTIN (EAN) 4050118781083 Qhov ntau. 1 daim(s). Qhov ntev thiab qhov hnyav Qhov tob 99 mm Qhov tob (nti) 3.898 nti Qhov siab 30 mm Qhov siab (nti) 1.181 nti Dav 82 mm Dav (nti) 3.228 nti Qhov hnyav tag nrho 223 g ...