Weidmuller WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 GY 1562100000 Lub Rooj Sib Tham Txog Kev Faib Khoom
Kev Piav Qhia Luv:
  • Cov Khoom Qhia Txog Khoom
    Cov Cim Npe Khoom
    Weidmuller W series terminal blocks cim
    Cov ntaub ntawv xaj dav dav
    Tus lej xaj. 1562100000
    Hom WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 GY
    GTIN (EAN) 4050118385205
    Ntau npaum li cas. 1 daim.
    Qhov ntev thiab qhov hnyav
    Qhov tob 77 hli
    Qhov tob (nti) 3.031 nti
    Qhov siab 95 hli
    Qhov siab (nti) 3.74 nti
    Dav 51.1 hli
    Dav (nti) 2.012 nti
    Qhov hnyav tag nrho 480 g
    Cov khoom cuam tshuam
    Tus lej xaj. Hom
    2725380000 WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 BK
    2519480000 WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 BL
    2725280000 WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 RD
  • Yav dhau los:
  • Tom ntej no:
  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb
    Cov khoom cuam tshuam
    • Weidmuller WQV 10/3 1054960000 Cov Chaw Txuas Lus
    • Weidmuller PRO PM 150W 12V 12.5A 2660200288 Lub Hwj Chim Hloov Hom
      Weidmuller PRO PM 150W 12V 12.5A 2660200288 Swi...
      Cov ntaub ntawv xaj dav dav Version Lub hwj chim muab hluav taws xob, chav hloov pauv fais fab mov Tus lej xaj 2660200288 Hom PRO PM 150W 12V 12.5A GTIN (EAN) 4050118767117 Qhov ntau. 1 daim(s). Qhov ntev thiab qhov hnyav Qhov tob 159 mm Qhov tob (nti) 6.26 nti Qhov siab 30 mm Qhov siab (nti) 1.181 nti Dav 97 mm Dav (nti) 3.819 nti Qhov hnyav tag nrho 394 g ...