Hirschmann M1-8MM-SC Media Module (8 x 100BaseFX Multimode DSC Port) Rau MACH102
Kev Piav Qhia Luv:
Cov Khoom Qhia Txog Khoom
Cov Cim Npe Khoom
Kev piav qhia
Kev piav qhia txog khoom
Tus lej khoom: 943970101
Qhov loj ntawm lub network - qhov ntev ntawm cable
Multimode fiber (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m (Txuas Nyiaj Txiag ntawm 1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = 800 MHz*km)
Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm: 0 - 4000 m (Txuas Nyiaj Txiag ntawm 1310 nm = 0 - 11 dB; A = 1 dB/km; BLP = 500 MHz*km)
Cov kev cai fais fab
Kev siv hluav taws xob: 10 W
Lub zog tso zis hauv BTU (IT) / teev: 34
Cov xwm txheej ib puag ncig
MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): 68.94 Xyoo
Kub ua haujlwm: 0-50 °C
Kub cia/thauj: -20-+85 °C
Qhov av noo (tsis-condensing): 10-95%
Kev tsim kho tshuab
Qhov Loj (WxHxD): 138 hli x 90 hli x 42 hli
Qhov hnyav: 210 g
Kev Teeb: Cov Qauv Xov Xwm
Chav kawm tiv thaiv: IP20
Kev tiv thaiv EMC cuam tshuam
EN 61000-4-2 Kev tso tawm hluav taws xob (ESD): 4 kV kev sib cuag tso tawm, 8 kV cua tso tawm
EN 61000-4-3 lub zog hluav taws xob: 10 V/m (80-2700 MHz)
EN 61000-4-4 cov kab mob sai sai (tawg): 2 kV kab hluav taws xob, 4 kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-5 lub zog hluav taws xob nce siab: Txoj hlua fais fab: 2 kV (kab/lub ntiaj teb), 1 kV (kab/kab), 4 kV txoj hlua ntaub ntawv
EN 61000-4-6 Kev Tiv Thaiv Kab Mob: 10 V (150 kHz-80 MHz)