Hirschmann M1-8SFP Media Module (8 x 100BASE-X nrog SFP qhov) rau MACH102
Kev piav qhia txog khoom
Tus lej khoom: 943970301
Qhov loj ntawm lub network - qhov ntev ntawm cable
Ib hom fiber ntau (SM) 9/125 µm: saib SFP LWL module M-FAST SFP-SM/LC thiab M-FAST SFP-SM+/LC
Ib hom fiber ntau (LH) 9/125 µm (transceiver ntev): saib SFP LWL module M-FAST SFP-LH/LC
Multimode fiber (MM) 50/125 µm: saib SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC
Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm: saib SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC
Cov kev cai fais fab
Kev siv hluav taws xob: 11 W (xws li SFP module)
Lub zog tso zis hauv BTU (IT) / teev: 37
Cov xwm txheej ib puag ncig
MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): 109.33 Xyoo
Kub ua haujlwm: 0-50 °C
Kub cia/thauj: -20-+85 °C
Qhov av noo (tsis-condensing): 10-95%
Kev tsim kho tshuab
Qhov Loj (WxHxD): 138 hli x 90 hli x 42 hli
Qhov hnyav: 130 g
Kev Teeb: Cov Qauv Xov Xwm
Chav kawm tiv thaiv: IP20
Kev tiv thaiv EMC cuam tshuam
EN 61000-4-2 Kev tso tawm hluav taws xob (ESD): 4 kV kev sib cuag tso tawm, 8 kV cua tso tawm
EN 61000-4-3 lub zog hluav taws xob: 10 V/m (80-2700 MHz)
EN 61000-4-4 cov kab mob sai sai (tawg): 2 kV kab hluav taws xob, 4 kV kab ntaub ntawv
EN 61000-4-5 lub zog hluav taws xob nce siab: Txoj hlua fais fab: 2 kV (kab/lub ntiaj teb), 1 kV (kab/kab), 4 kV txoj hlua ntaub ntawv
EN 61000-4-6 Kev Tiv Thaiv Kab Mob: 10 V (150 kHz-80 MHz)